V legislatívnej časti sa nachádzajú informácie o samotnom portáli, jeho význame a funkcii. Takisto sú tam základné informácie o Slovenskom cykloklube, cykloturistických trasách a iných súvisiacích vecí. V položke na stiahnutie nájdete pdf verzie materiálov, ktoré SCK vydáva.

V aktualitách budeme prinášať novinky z cykloturistiky nielen v Trenčianskom kraji. Najdôležitejšou sekciou je časť cyklotrasy, kde sa nachádza legenda a samotné cykloturistické trasy v TN kraji. Veríme, že sa vám cykloportál bude páčiť a nájdete na ňom užitočné informácie. Trasy samozrejme budú časom pribúdať a do konca júna 2013 na ňom budú všetky cykloturistické trasy v Trenčianskom kraji.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.