Slovenský cykloklub srdečne všetkých pozýva na Raňajky pre cyklistov, ktoré sa uskutočnia už 9. júna 2023 pri meteorologickej stanici pri Kolonádovom moste v Piešťanoch. Raňajky sa budú podávať od 7:00 do 10:00 hodiny alebo do „vypapania“ zásob.

NAŠTARTUJEME DEŇ SPOLOČNE UŽ 9. JÚNA

Po úspešnom minulom ročníku sa i v tomto roku budú v Piešťanoch konať Raňajky pre cyklistov. Spoločne naštartujeme deň už 9. júna pri meteostanici pred Kolonádovým mostom. Tak ako minulý rok, i tento bude pre cyklistov, kolobežkárov, korčuliarov ale i chodcov pripravené drobné občerstvenie, kávička, čajík či minerálka.

Raňajky predstavujú základ pre úspešný štart do nového dňa. Tohto hesla sa držia i v Slovenskom cykloklube. Cyklisti sa môžu tešiť na sladké ale i slané raňajky. V ponuke budeme mať podobne ako minulý rok sladké i slané pečivo od lokálnych pekární. Tento rok ponuku doplníme o nejaké tie nátierky s čerstvým rožkom alebo bagetkou. Samozrejme, nebude chýbať ovocie a voňavá kávička od partnera podujatia Pražiareň kávy Classic coffee, so sídlom v Piešťanoch.

Veľmi nás potešila minuloročná pozitívna nálada, ktorá počas celého rána vládna v našom stánku. To bol i podnet k tomu, aby sme z tohto mini podujatia urobili tradíciu. Rozhodli sme sa pre skorší termín pri príležitosti kampane Do práce na bicykli a pevne veríme v hojnejšiu účasť piešťanských cyklistov. Všetci sú srdečne vítaní,“ uviedla Lucia Bagová, organizátorka podujatia.

Touto cestou chce Slovenský cykloklub robiť i osvetu o svojej dlhoročnej činnosti, ktorú desiatky rokov vykonáva práve z Piešťan, kde má dodnes svoju centrálu. Slovenský cykloklub zastrešuje značenie sieti cykloturistických trás naprieč Slovenskom. V stánku sa tak môžete dozvedieť zaujímavé informácie z oblasti cykloturistiky a cyklistiky.

V galérii môžete nazrieť do fotoreportu z minulého ročníka tohto milého podujatíčka ♥

Všetci ste srdečne vítaní, tešíme sa na Vás!


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykleVšetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.